ORIGANO 42g KOTANYI
4,29 €
102,14 €/kg · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
4,68 € 5 lanaca
Najviša
4,79 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 4,29 €102,14 €/kg
- Metro 4,74 €112,86 €/kg
- Konzum 4,79 €119,75 €/kg
- Spar 4,79 €114,05 €/kg
- Tommy 4,79 €114,05 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09001414502600. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
4,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Metro
-
4,74 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
4,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
4,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
4,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KOTANYI ORIGANO MRVLJ 12g ST KOTANYnajniže u Plodinama akcija 1,25 €104,17 €/kg
- KOTANYI ORIGANO 8g VREĆ KOTANYnajniže u lancu Jadranka akcija 0,79 €98,75 €/kg
- KOTANYI ORIGANO USITNJ ECONOMY 25g KOTANYInajniže u lancu Vrutak 2,19 €87,60 €/kg
- Kotanyi ZAČ.ORIGANO MRV.KOTANYI 135 gnajniže u Metrou 7,09 €52,52 €/kg
- KOTANYI 300G KOTANYI ORIGANO USITN. ALnajniže u Metrou 7,83 €26,10 €/kg
- KOTANYI ZACINI ORIGANO USITNJENI BIO 9 G KOTANY VRECICAnajniže u Tommyju akcija 0,99 €110,00 €/kg