Schauma šampon SK6
Najniža danas
3,00 €
4,00 €/l · u 3 lanca
u Studencu
Prosječna
5,66 € 3 lanca
Najviša
9,99 € u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 3,00 €4,00 €/l
- Tommyakcija 3,99 €5,32 €/l
- Lidl 9,99 €13,32 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 3,00 € (3.10.)
3,00 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 09000101681307. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
3,00 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1062, 3.10.2026. (Josipa Nemeca 19, PETRINJA)
- Tommy
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-50%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Lidl
-
9,99 € (+43%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Druge veličine
- SCHAUMA SCHAUMA SAMPON 400 ML CHAMOMILE EXTRACTnajniže u Konzumu akcija 2,99 €7,48 €/l
- SCHAUMA SCHAUMA ŠAMPON 400ml HERBSnajniže u Tommyju akcija 1,99 €4,97 €/l
- SCHAUMA SCHAUMA DUO 2X750mL 7TRAVA**najniže u Konzumu 7,00 €4,67 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. ŠAMPON SCHAUMA 250ml KIDS MULTIVnajniže u Plodinama 1,69 €6,76 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. ŠAMPON SCHAUMA 250ML Q 10najniže u Plodinama 1,69 €6,76 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O ŠAMPON ZA KOSU RASPBERRY BALSAM KIDS GIRL 400 ml SCHAUMAnajniže u Kauflandu 3,49 €8,73 €/l