ŠAMP. SCHAU 250 ml Q10
1,69 €
6,76 €/l · u 13 lanaca
u Plodinama
Prosječna
2,74 € 13 lanaca
Najviša
4,29 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,69 €6,76 €/l
- Sparakcija 1,79 €7,16 €/l
- Trgovina Krk 1,99 €7,96 €/l
- Studenacakcija 2,00 €8,00 €/l
- KTC 2,09 €8,36 €/l
- Stridon 2,25 €9,00 €/l
- Ribola 2,65 €10,60 €/l
- Tommy 2,89 €11,56 €/l
- Bosoakcija 2,99 €11,96 €/l
- Vrutak 2,99 €11,96 €/l
- Djelo Vodice 3,99 €15,96 €/l
- Trgocentar 4,00 €16,00 €/l
- Gavranović 4,29 €17,16 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000100526975. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 010, 3.10.2026. (NOVIGRADSKA 24, UMAG)
- Spar
-
1,79 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,39 €, 30.9.) (-47%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8719, 3.10.2026. (pula rimske centurijacije 101)
- Trgovina Krk
-
1,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121182, 3.10.2026. (Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA)
- Studenac
-
2,00 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- KTC
-
2,09 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ90, 3.10.2026. (II SAVSKI ODVOJAK 1 DUGO SELO)
- Stridon
-
2,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Ribola
-
2,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 006, 3.10.2026. (Kralja Kresimira 1 Kastel Kambelovac)
- Tommy
-
2,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Boso
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-3%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- Vrutak
-
2,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 200, 3.10.2026. (rabarova1a)
- Djelo Vodice
-
3,99 € (+18%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
4,00 € (+100%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P100, 3.10.2026. (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- Gavranović
-
4,29 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 299, 3.10.2026. (Primorska 5, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SCHAUMA SCHAUMA SAMPON 400 ML CHAMOMILE EXTRACTnajniže u Konzumu akcija 2,99 €7,48 €/l
- SCHAUMA ŠAMPON SCHAUMA HAIR BOOSTER 350 mlnajniže u Sparu akcija 2,49 €7,11 €/l
- SCHAUMA SCHAUMA SAMPON 400 ML Q10najniže u Ribolu akcija 1,99 €4,97 €/l
- SCHAUMA ŠAMPON 400 ml SCHAUMA STRENGHTnajniže u Tommyju akcija 1,99 €4,97 €/l
- SCHAUMA SCHAUMA SAMPON ARGAN OIL REPAIR 400 MLnajniže u Sparu akcija 1,89 €4,72 €/l
- SCHAUMA ŠAMPON SCHAUMA MULTI SHINE 400mlnajniže u Ribolu akcija 1,99 €4,97 €/l