ŠAMPON SCHAUMA 400 ml
1,99 €
4,97 €/l · u 4 lanca
u Tommyju
Prosječna
3,56 € 4 lanca
Najviša
4,25 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 1,99 €4,97 €/l
- Spar 3,79 €9,47 €/l
- Studenac 4,19 €10,47 €/l
- Ribola 4,25 €10,62 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101229233. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-53%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
3,79 € (+36%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8714, 3.10.2026. (zagreb ulica vice vukova 6)
- Studenac
-
4,19 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Ribola
-
4,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
Druge veličine
- SCHAUMA SCHAUMA SAMPON 400 ML CHAMOMILE EXTRACTnajniže u Konzumu akcija 2,99 €7,48 €/l
- SCHAUMA SCHAUMA ŠAMPON 400ml HERBSnajniže u Tommyju akcija 1,99 €4,97 €/l
- SCHAUMA SCHAUMA DUO 2X750mL 7TRAVA**najniže u Konzumu 7,00 €4,67 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. ŠAMPON SCHAUMA 250ml KIDS MULTIVnajniže u Plodinama 1,69 €6,76 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. ŠAMPON SCHAUMA 250ML Q 10najniže u Plodinama 1,69 €6,76 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O ŠAMPON ZA KOSU RASPBERRY BALSAM KIDS GIRL 400 ml SCHAUMAnajniže u Kauflandu 3,49 €8,72 €/l