Schauma šampon SK6
Lowest today
€3.00
€4.00/l · in 3 chains
at Studenac
Average
€5.66 3 chains
Highest
€9.99 at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €3.00€4.00/l
- Tommypromotion €3.99€5.32/l
- Lidl €9.99€13.32/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €3.00 (3 Oct)
€3.00
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 09000101681307. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€3.00; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1062, 3 Oct 2026 (Josipa Nemeca 19, PETRINJA)
- Tommy
-
€3.99; promotion started before our records (-50%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Lidl
-
€9.99 (+43%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Other sizes
- SCHAUMA SCHAUMA SAMPON 400 ML CHAMOMILE EXTRACTlowest at Konzum promotion €2.99€7.48/l
- SCHAUMA SCHAUMA ŠAMPON 400ml HERBSlowest at Tommy promotion €1.99€4.97/l
- SCHAUMA SCHAUMA DUO 2X750mL 7TRAVA**lowest at Konzum €7.00€4.67/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. ŠAMPON SCHAUMA 250ml KIDS MULTIVlowest at Plodine €1.69€6.76/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. ŠAMPON SCHAUMA 250ML Q 10lowest at Plodine €1.69€6.76/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O ŠAMPON ZA KOSU RASPBERRY BALSAM KIDS GIRL 400 ml SCHAUMAlowest at Kaufland €3.49€8.72/l