Kikkoman soja umak 500 ml
4,69 €
9,38 €/l · u 10 lanaca
u KTC-u
Prosječna
6,04 € 10 lanaca
Najviša
6,49 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 4,69 €9,38 €/l
- Trgovina Krk 5,89 €11,78 €/l
- Lidl 5,99 €11,98 €/l
- Spar 5,99 €11,98 €/l
- Tommy 5,99 €11,98 €/l
- Metro 6,05 €12,10 €/l
- Ribola 6,35 €12,70 €/l
- Kaufland 6,49 €12,98 €/l
- Konzum 6,49 €12,98 €/l
- Plodine 6,49 €12,98 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08715035110502. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
4,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Trgovina Krk
-
5,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Lidl
-
5,99 € (+33%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
5,99 € (-12%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
5,99 € (-8%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Metro
-
6,05 € (-2%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Ribola
-
6,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Kaufland
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
6,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KIKKOMAN UMAK OD SOJE DISPENSER 150 ML KIKKOMANnajniže u Plodinama 5,09 €33,93 €/l
- KIKKOMAN UMAK SOJA 250ML KIKOMANnajniže u lancu Jadranka 4,49 €17,96 €/l
- KIKKOMAN 1L KIKKOMAN SOJA UMAKnajniže u Metrou 8,25 €8,25 €/l
- KIKKOMAN 5L KIKKOMAN SOJA UMAK BIBnajniže u Metrou 26,45 €5,29 €/l
- Kikkoman Kikkoman- Wok umak 250mlnajniže u KTC-u 3,99 €15,96 €/l
- Kikkoman UMAK KIKKOMAN OD SOJE 250 mlnajniže u Ribolu 4,64 €18,56 €/l