1L KIKKOMAN SOJA UMAK
Najniža danas
8,25 €
8,25 €/l · u 2 lanca
u Metrou
Prosječna
8,62 € 2 lanca
Najviša
8,99 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 8,25 €8,25 €/l
- Jadranka 8,99 €8,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 8,25 € (2.10.)
8,25 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08715035110809. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
8,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
8,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KIKKOMAN UMAK OD SOJE DISPENSER 150 ML KIKKOMANnajniže u Plodinama 5,09 €33,93 €/l
- KIKKOMAN UMAK SOJA 250ML KIKOMANnajniže u lancu Jadranka 4,49 €17,96 €/l
- KIKKOMAN 5L KIKKOMAN SOJA UMAK BIBnajniže u Metrou 26,45 €5,29 €/l
- KIKKOMAN UMAK SOJA KIKKOMAN 0.5Lnajniže u Studencu akcija 3,50 €7,00 €/l
- Kikkoman Kikkoman- Wok umak 250mlnajniže u KTC-u 3,99 €15,96 €/l
- Kikkoman UMAK KIKKOMAN OD SOJE 250 mlnajniže u Ribolu 4,64 €18,56 €/l