INST.KAVA 2U1 14 g JACOBS
0,33 €
23,57 €/kg · u 5 lanaca
u lancu Gavranović
Prosječna
0,44 € 5 lanaca
Najviša
0,50 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Gavranović 0,33 €23,57 €/kg
- Ribola 0,45 €32,14 €/kg
- Studenac 0,45 €32,14 €/kg
- Tommy 0,49 €35,00 €/kg
- Plodine 0,50 €35,71 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08711000526743. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Gavranović
-
0,33 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 314, 3.10.2026. (Lucice 21, VIR)
- Ribola
-
0,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 068, 3.10.2026. (Miljenka Buljana 29 Sinj)
- Studenac
-
0,45 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
0,49 € (+26%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
0,50 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Druge veličine
- JACOBS INSTANT JACOBS CREMA 2X200 gnajniže u Konzumu 19,98 €49,95 €/kg
- JACOBS KAVA INST. MONARCH 100 g JACOBnajniže u Konzumu akcija 5,99 €59,90 €/kg
- JACOBS INSTANT JACOBS MONARCH 200gnajniže u Studencu akcija 11,59 €57,95 €/kg
- JACO.INS.CR.GO.300 gnajniže u Plodinama 8,99 €29,97 €/kg
- JACOBS INSTANT KAVA CREMA GOLD 100 G JACOBSnajniže u Konzumu akcija 5,99 €59,90 €/kg
- JACOBS INSTANT JACOBS CREMA 200gnajniže u Metrou 12,48 €62,40 €/kg