Jacobs Kava instant Crema 200 g
12,48 €
62,40 €/kg · u 12 lanaca
u Metrou
Prosječna
14,84 € 12 lanaca
Najviša
15,99 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 12,48 €62,40 €/kg
- Djelo Vodice 14,41 €72,05 €/kg
- KTC 14,95 €74,75 €/kg
- Kaufland 14,99 €74,95 €/kg
- Konzum 14,99 €74,95 €/kg
- Plodine 14,99 €74,95 €/kg
- Ribola 14,99 €74,95 €/kg
- Spar 14,99 €74,95 €/kg
- Tommy 14,99 €74,95 €/kg
- Vrutak 14,99 €74,95 €/kg
- Jadranka 15,29 €76,45 €/kg
- Studenac 15,99 €79,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08711000521106. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
12,48 € (+11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
14,41 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
14,95 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
14,99 € (+20%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
14,99 € (+15%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
14,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
14,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
14,99 € (+15%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
14,99 € (+15%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
14,99 € (+15%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
15,29 € (+18%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
15,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JACOBS INSTANT KAVA CREMA GOLD 100 G JACOBSnajniže u Konzumu akcija 5,99 €59,90 €/kg
- JACOBS INSTANT JACOBS CREMA 2X200 gnajniže u Konzumu 19,98 €49,95 €/kg
- JACOBS KAVA INST. CREMA 2*100 g JACOBnajniže u Tommyju 14,99 €74,95 €/kg
- BEZALKOHOLNA PIĆA JACOBS INSTANT KAVA VELVET GOLD CREMA 180 g JACOBSnajniže u lancu Stanic 12,49 €69,39 €/kg
- ORBICO - Jacobs KAVA JACOBS 100 g CREMA GOLD INSTANT ORBICOnajniže u Trgocentru 8,36 €83,60 €/kg