KAVA INST. CREMA 2*100 g JACOB
Najniža danas
14,99 €
74,95 €/kg · u 1 lancu
u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 14,99 €74,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 14,99 € (2.10.)
14,99 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858895414412
- Tommy
-
14,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JACOBS INSTANT JACOBS CREMA 2X200 gnajniže u Konzumu 19,98 €49,95 €/kg
- JACOBS INSTANT KAVA CREMA GOLD 100 G JACOBSnajniže u Konzumu akcija 5,99 €59,90 €/kg
- JACOBS INSTANT JACOBS CREMA 200gnajniže u Metrou 12,48 €62,40 €/kg
- ORBICO - Jacobs KAVA JACOBS 100 g CREMA GOLD INSTANT ORBICOnajniže u Trgocentru 8,36 €83,60 €/kg
- BEZALKOHOLNA PIĆA JACOBS INSTANT KAVA VELVET GOLD CREMA 180 g JACOBSnajniže u lancu Stanic 12,49 €69,39 €/kg