KAVA INST. CREMA 2*100 g JACOB
Lowest today
€14.99
€74.95/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €14.99€74.95/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €14.99 (2 Oct)
€14.99
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858895414412
- Tommy
-
€14.99
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JACOBS INSTANT JACOBS CREMA 2X200 glowest at Konzum €19.98€49.95/kg
- JACOBS INSTANT KAVA CREMA GOLD 100 G JACOBSlowest at Konzum promotion €5.99€59.90/kg
- JACOBS INSTANT JACOBS CREMA 200glowest at Metro €12.48€62.40/kg
- ORBICO - Jacobs KAVA JACOBS 100 g CREMA GOLD INSTANT ORBICOlowest at Trgocentar €8.36€83.60/kg
- BEZALKOHOLNA PIĆA JACOBS INSTANT KAVA VELVET GOLD CREMA 180 g JACOBSlowest at Stanic €12.49€69.39/kg