Pionir Negro bomboni 100 g
0,89 €
8,90 €/kg · u 14 lanaca
u Studencu
Prosječna
1,18 € 14 lanaca
Najviša
1,39 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 0,89 €8,90 €/kg
- Tommyakcija 0,99 €9,90 €/kg
- Ribolaakcija 1,05 €10,50 €/kg
- Gavranović 1,09 €10,90 €/kg
- KTC 1,19 €11,90 €/kg
- Kaufland 1,19 €11,90 €/kg
- Plodine 1,19 €11,90 €/kg
- Spar 1,19 €11,90 €/kg
- Trgocentar 1,19 €11,90 €/kg
- Vrutak 1,19 €11,90 €/kg
- Trgovina Krk 1,29 €12,90 €/kg
- Djelo Vodice 1,33 €13,30 €/kg
- Konzum 1,39 €13,90 €/kg
- NTL 1,39 €13,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08602300204137. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
0,89 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
0,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,39 €, 30.9.) (-29%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
1,05 €; akcija je počela prije naših zapisa (-23%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Gavranović
-
1,09 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 323, 3.10.2026. (Sveti Petar 15, OGULIN)
- KTC
-
1,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,19 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Trgocentar
-
1,19 € (+2%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
1,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Djelo Vodice
-
1,33 € (+22%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Konzum
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
1,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Druge veličine
- NEGRO BOMBON TVRDI NEGRO 800 g PIONInajniže u Kauflandu 8,69 €10,86 €/kg
- Negro Pionir Negro bombon karamela 100 gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,12 €11,20 €/kg
- PIONIR BOMBONI NEGRO LIMUN DJUMBIR 100 G PIONIRnajniže u Ribolu akcija 1,05 €10,50 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. BOMBON NEGRO TO GO 100g PIONIRnajniže u Ribolu akcija 1,59 €15,90 €/kg
- PIONIR BOMBONI NEGRO 200 G PIONIRnajniže u KTC-u 2,19 €10,95 €/kg
- PIONIR BOMBONI NEGRO MIX MENTOL 250 G PIONIRnajniže u Studencu akcija 2,00 €8,00 €/kg