Pionir Negro bomboni 800g
8,69 €
10,86 €/kg · u 4 lanca
u Kauflandu
Prosječna
8,79 € 4 lanca
Najviša
8,99 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 8,69 €10,86 €/kg
- Spar 8,69 €10,86 €/kg
- KTC 8,79 €10,99 €/kg
- Tommy 8,99 €11,24 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08602300217151. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
8,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
8,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
8,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Tommy
-
8,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O BOMBONI NEGRO 100 g PIONIRnajniže u Studencu akcija 0,89 €8,90 €/kg
- Negro Pionir Negro bombon karamela 100 gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,12 €11,20 €/kg
- PIONIR BOMBONI NEGRO LIMUN DJUMBIR 100 G PIONIRnajniže u Ribolu akcija 1,05 €10,50 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. BOMBON NEGRO TO GO 100g PIONIRnajniže u Ribolu akcija 1,59 €15,90 €/kg
- PIONIR BOMBONI NEGRO 200 G PIONIRnajniže u KTC-u 2,19 €10,95 €/kg
- PIONIR BOMBONI NEGRO MIX MENTOL 250 G PIONIRnajniže u Studencu akcija 2,00 €8,00 €/kg