Pionir Negro bomboni 800g
€8.69
€10.86/kg · in 4 chains
at Kaufland
Average
€8.79 4 chains
Highest
€8.99 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €8.69€10.86/kg
- Spar €8.69€10.86/kg
- KTC €8.79€10.99/kg
- Tommy €8.99€11.24/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08602300217151. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€8.69 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
€8.69 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
€8.79
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Tommy
-
€8.99 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL D.O.O BOMBONI NEGRO 100 g PIONIRlowest at Studenac promotion €0.89€8.90/kg
- Negro Pionir Negro bombon karamela 100 glowest at Djelo Vodice €1.12€11.20/kg
- PIONIR BOMBONI NEGRO LIMUN DJUMBIR 100 G PIONIRlowest at Ribola promotion €1.05€10.50/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. BOMBON NEGRO TO GO 100g PIONIRlowest at Ribola promotion €1.59€15.90/kg
- PIONIR BOMBONI NEGRO 200 G PIONIRlowest at KTC €2.19€10.95/kg
- PIONIR BOMBONI NEGRO MIX MENTOL 250 G PIONIRlowest at Studenac promotion €2.00€8.00/kg