MIVELA GAZIRANA 1.5L (6)
Najniža danas
2,19 €
1,46 €/l · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,19 €1,46 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,19 € (3.10.)
2,19 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08600599000638. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MIVELA VODA MG MIVELA BLAGO GAZIRANA 1,5 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €1,33 €/l
- MIVELA MIN VODA MIVELA BLAGO GAZ 0.5 L PETnajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €2,58 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZIRANA MG MIVELA 1 L JAMNICAnajniže u Trgocentru 1,65 €1,65 €/l
- MIVELA MIN VODA MIVELA BLAGO GAZ 1 L PETnajniže u Trgocentru 1,65 €1,65 €/l
- MIVELA VODA MG MIVELA GAZIRANA 1,5 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €1,33 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZIRANA MG MIVELA 0,5 L JAMNICAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €2,58 €/l