Mg Mivela Voda mineralna gazirana 1L
1,65 €
1,65 €/l · u 17 lanaca
u Trgocentru
Prosječna
1,76 € 17 lanaca
Najviša
2,19 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentar 1,65 €1,65 €/l
- Djelo Vodice 1,69 €1,69 €/l
- Jadranka 1,69 €1,69 €/l
- KTC 1,69 €1,69 €/l
- Kaufland 1,69 €1,69 €/l
- Konzum 1,69 €1,69 €/l
- NTL 1,69 €1,69 €/l
- Plodine 1,69 €1,69 €/l
- Ribola 1,69 €1,69 €/l
- Spar 1,69 €1,69 €/l
- Tommy 1,69 €1,69 €/l
- Vrutak 1,69 €1,69 €/l
- Studenac 1,79 €1,79 €/l
- Stridon 1,85 €1,85 €/l
- Boso 1,89 €1,89 €/l
- Gavranović 1,89 €1,89 €/l
- Trgovina Krk 2,19 €2,19 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08600599002878. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
1,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Djelo Vodice
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,69 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
1,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
1,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,69 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,69 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
1,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stridon
-
1,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
- Boso
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- Gavranović
-
1,89 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
2,19 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MIVELA VODA MG MIVELA BLAGO GAZIRANA 1,5 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €1,33 €/l
- MIVELA MG MIVELA 1,35 l BLAGO GAZIRANAnajniže u Konzumu 0,30 €0,22 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZIRANA MG MIVELA 0,5 L JAMNICAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €2,58 €/l
- MIVELA MIN VODA MIVELA BLAGO GAZ 1 L PETnajniže u Trgocentru 1,65 €1,65 €/l
- MIVELA VODA MG MIVELA GAZIRANA 1,5 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €1,33 €/l
- MIVELA MIN VODA MIVELA BLAGO GAZ 0.5 L PETnajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €2,58 €/l