KH-7 KUPAONICA 750ml
Najniža danas
4,39 €
5,85 €/l · u 3 lanca
u lancu Gavranović
Prosječna
4,56 € 3 lanca
Najviša
4,79 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Gavranović 4,39 €5,85 €/l
- NTL 4,49 €5,99 €/l
- Trgovina Krk 4,79 €6,39 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,39 € (3.10.)
4,39 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08420822131553
- Gavranović
-
4,39 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 346, 3.10.2026. (J. J. Strossmayera 1, OGULIN)
- NTL
-
4,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10108, 3.10.2026. (Buzanova 36, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
4,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111110, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KH - 7 ODMAŠ.I KUPAONICA 2x750 ml KH-7 DUO PACKnajniže u Plodinama 5,49 €7,32 €/l
- ROX D.O.O. SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KUPAONICE 500 ml KH-7najniže u lancu Djelo Vodice 2,29 €
- ROX d.o.o. ZAGREB KH-7 500mL KUPAONICA+500mL KUH+2SPUŽ.**najniže u lancu Trgovina Krk 5,29 €10,58 €/l
- ROX D.O.O. SREDSTVO ZA UKLANJANJE KAMENCA 750 ml KH-7najniže u Metrou 3,45 €4,60 €/l