KH-7 KUPAONICA 750ml
€4.39
€5.85/l · in 3 chains
at Gavranović
Average
€4.56 3 chains
Highest
€4.79 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Gavranović €4.39€5.85/l
- NTL €4.49€5.99/l
- Trgovina Krk €4.79€6.39/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08420822131553
- Gavranović
-
€4.39
Source: Gavranović price list, store 346, 3 Oct 2026 (J. J. Strossmayera 1, OGULIN)
- NTL
-
€4.49
Source: NTL price list, store 10108, 3 Oct 2026 (Buzanova 36, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
€4.79
Source: Trgovina Krk price list, store 111110, 3 Oct 2026 (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KH - 7 ODMAŠ.I KUPAONICA 2x750 ml KH-7 DUO PACKlowest at Plodine €5.49€7.32/l
- ROX D.O.O. SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KUPAONICE 500 ml KH-7lowest at Djelo Vodice €2.29
- ROX d.o.o. ZAGREB KH-7 500mL KUPAONICA+500mL KUH+2SPUŽ.**lowest at Trgovina Krk €5.29€10.58/l
- ROX D.O.O. SREDSTVO ZA UKLANJANJE KAMENCA 750 ml KH-7lowest at Metro €3.45€4.60/l