ČOKOLADA BEZ LAKTOZE 100 g
3,39 €
33,90 €/kg · u 5 lanaca
u Ribolu
Prosječna
3,93 € 5 lanaca
Najviša
4,69 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 3,39 €33,90 €/kg
- Tommy 3,59 €35,90 €/kg
- Konzum 3,99 €39,90 €/kg
- Vrutak 3,99 €39,90 €/kg
- NTL 4,69 €46,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08410109054392. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
3,39 € (+13%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
3,59 € (+3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Vrutak
-
3,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 600, 3.10.2026. (bulvanova20)
- NTL
-
4,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA-Z'BREGOV COKOLADNO MLIJEKO BEZ LAKTOZE 1 Lnajniže u Sparu akcija 1,79 €1,79 €/l
- VINDIJA-Z'BREGOV COKOLADNO MLIJEKO DISNEY BEZ LAKTOZE 200 ML Z'BREGOVnajniže u Plodinama akcija 0,79 €3,95 €/l
- ML.ČOK.0,2L BEZ LA VINDIJAnajniže u Tommyju 0,85 €4,25 €/l
- SPAR SLAD.ČOK. BEZ LAKT. 1 L SPARnajniže u Sparu 3,99 €3,99 €/l
- Z BREGOV DISNEY ČOKOLADNO MLIJEKO BEZ LAKTOZE 0,2L, VINDIJAnajniže u Stridonu 1,09 €5,45 €/l
- Z BREGOV MLIJ.ČO.B.LA.0,2 l V INDIJAnajniže u Tommyju 0,99 €4,95 €/l
Jeftinije po kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto3,24 € · 2.10.2026.