Mulino Bianco Baiocchi keksi 168 g
1,39 €
8,27 €/kg · u 10 lanaca
u Sparu
Prosječna
2,09 € 10 lanaca
Najviša
2,49 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 1,39 €8,27 €/kg
- Metro 2,01 €11,96 €/kg
- Jadranka 2,09 €12,44 €/kg
- Plodine 2,09 €12,44 €/kg
- Tommy 2,09 €12,44 €/kg
- Gavranović 2,15 €12,80 €/kg
- Ribola 2,16 €12,86 €/kg
- Kaufland 2,19 €13,04 €/kg
- Vrutak 2,19 €13,04 €/kg
- Trgocentar 2,49 €14,82 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08076809574969. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,39 €; akcija je počela prije naših zapisa (-37%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Metro
-
2,01 € (-5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
2,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
2,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
2,09 € (-5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Gavranović
-
2,15 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Ribola
-
2,16 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Kaufland
-
2,19 € (+5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Vrutak
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI PISTACIJA 240 G MULINO BIANCOnajniže u Sparu 2,89 €12,04 €/kg
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI VRECICA 260 G MULINO BIANCOnajniže u Sparu 2,09 €8,04 €/kg
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI PISTACIJA 168 G MULINO BIANCOnajniže u Sparu 2,09 €12,44 €/kg
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI 28 G MULINO BIANCOnajniže u Plodinama 0,58 €20,71 €/kg
- MULINO BIANCO KEKS BAIOCCHI 28 g MBnajniže u Tommyju 0,59 €21,07 €/kg