Mulino Bianco Keksi Baiocchi Pistaci168g
2,09 €
12,44 €/kg · u 10 lanaca
u Sparu
Prosječna
3,40 € 10 lanaca
Najviša
4,11 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 2,09 €12,44 €/kg
- Kaufland 3,09 €18,39 €/kg
- Plodine 3,09 €18,39 €/kg
- Metro 3,11 €18,51 €/kg
- KTC 3,55 €20,88 €/kg
- Tommy 3,59 €21,37 €/kg
- Gavranović 3,69 €21,96 €/kg
- Studenac 3,69 €21,96 €/kg
- Konzum 3,99 €23,47 €/kg
- Djelo Vodice 4,11 €24,46 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08076809581318. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,09 € (-30%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Kaufland
-
3,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
3,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Metro
-
3,11 € (-11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
3,55 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Tommy
-
3,59 € (-10%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Gavranović
-
3,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Studenac
-
3,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Konzum
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
4,11 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BARILLA KEKS BAIOCCHI 168g BARILLAnajniže u Sparu akcija 1,39 €8,27 €/kg
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI PISTACIJA 240 G MULINO BIANCOnajniže u Sparu 2,89 €12,04 €/kg
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI VRECICA 260 G MULINO BIANCOnajniže u Sparu 2,09 €8,04 €/kg
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI 28 G MULINO BIANCOnajniže u Plodinama 0,58 €20,71 €/kg
- MULINO BIANCO KEKS BAIOCCHI 28 g MBnajniže u Tommyju 0,59 €21,07 €/kg