KEKS BAIOCCHI 28 g MB
Najniža danas
0,59 €
21,07 €/kg · u 1 lancu
u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 0,59 €21,07 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 0,59 € (2.10.)
0,59 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08076809569675. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
0,59 € (-9%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI PISTACIJA 240 G MULINO BIANCOnajniže u Sparu 2,89 €12,04 €/kg
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI PISTACIJA 168 G MULINO BIANCOnajniže u Sparu 2,09 €12,44 €/kg
- BARILLA KEKS BAIOCCHI 168g BARILLAnajniže u Sparu akcija 1,39 €8,27 €/kg
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI VRECICA 260 G MULINO BIANCOnajniže u Sparu 2,09 €8,04 €/kg