COKOLADA S RIZOM 30G
Najniža danas
0,69 €
23,00 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 0,69 €23,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 0,69 € (3.10.)
0,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08024431000790. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
0,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA S RIŽOM 300 g MIKADOnajniže u Kauflandu akcija 2,79 €9,30 €/kg
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA 225 g MIKADO S RIŽOM ZVEČEVOnajniže u Kauflandu akcija 1,99 €8,84 €/kg
- ROX d.o.o. ČOK.NIPPON TAMNA S RIŽOM 200gnajniže u KTC-u 2,90 €14,50 €/kg
- DORINA ČOKOL DORINA RIŽA 75g NLnajniže u Lidlu 1,25 €16,67 €/kg
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKO.S RIŽOM 75 g MIKADOnajniže u Kauflandu akcija 0,79 €10,53 €/kg
- ULTRA ČOK.RIŽA 75 g ULTRAnajniže u Ribolu 1,39 €18,53 €/kg