Mikado čokolada s rižom 75 g
0,79 €
10,53 €/kg · u 15 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
1,41 € 15 lanaca
Najviša
1,69 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 0,79 €10,53 €/kg
- Stridon 0,89 €11,87 €/kg
- Trgocentarakcija 1,19 €15,87 €/kg
- Studenac 1,39 €18,53 €/kg
- Boso 1,49 €19,87 €/kg
- Djelo Vodice 1,49 €19,87 €/kg
- KTC 1,49 €18,62 €/kg
- Plodine 1,49 €19,87 €/kg
- Ribola 1,49 €19,87 €/kg
- Tommy 1,49 €19,87 €/kg
- Vrutak 1,49 €19,87 €/kg
- Konzum 1,59 €19,88 €/kg
- NTL 1,59 €21,20 €/kg
- Spar 1,59 €21,20 €/kg
- Gavranović 1,69 €22,53 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881064256. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
0,79 €; akcija je počela prije naših zapisa (-34%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Stridon
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Trgocentar
-
1,19 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,59 €, 14.9.) (-20%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Studenac
-
1,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Boso
-
1,49 € (+7%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
1,49 € (+16%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
1,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
1,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
1,49 € (+25%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,49 € (+25%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
1,59 € (+46%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
1,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Spar
-
1,59 € (+27%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Gavranović
-
1,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Druge veličine
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA S RIŽOM 300 g MIKADOnajniže u Kauflandu akcija 2,79 €9,30 €/kg
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA 225 g MIKADO S RIŽOM ZVEČEVOnajniže u Kauflandu akcija 1,99 €8,84 €/kg
- ČOK.RIŽA 150 g MIKADOnajniže u Stridonu 1,80 €12,00 €/kg
- MIKADO ČOKOLADA S RIŽOM 25 g MIKADOnajniže u Tommyju 0,49 €19,60 €/kg