ČOK.RIŽA 150 g MIKADO
1,80 €
12,00 €/kg · u 5 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,23 € 5 lanaca
Najviša
2,39 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,80 €12,00 €/kg
- Ribola 2,29 €15,27 €/kg
- Tommy 2,29 €15,27 €/kg
- Djelo Vodice 2,39 €15,93 €/kg
- Studenac 2,39 €15,93 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881064225. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,80 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
- Ribola
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10183, 3.10.2026. (LEOPOLDA MANDIĆA 18, DUGOPOLJE)
- Djelo Vodice
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
2,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1062, 3.10.2026. (Josipa Nemeca 19, PETRINJA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKO.S RIŽOM 75 g MIKADOnajniže u Kauflandu akcija 0,79 €10,53 €/kg
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA S RIŽOM 300 g MIKADOnajniže u Kauflandu akcija 2,79 €9,30 €/kg
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA 225 g MIKADO S RIŽOM ZVEČEVOnajniže u Kauflandu akcija 1,99 €8,84 €/kg
- MIKADO ČOKOLADA BITT. INT.RIŽA 75 g Mnajniže u Tommyju 1,35 €18,00 €/kg