ULJE EDM FARCHIO 1 l
7,99 €
7,99 €/l · u 8 lanaca
u Studencu
Prosječna
10,99 € 8 lanaca
Najviša
15,99 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 7,99 €7,99 €/l
- Jadranka 9,99 €9,99 €/l
- Plodine 9,99 €9,99 €/l
- Konzum 10,99 €10,99 €/l
- Ribola 10,99 €10,99 €/l
- Spar 10,99 €10,99 €/l
- Tommy 10,99 €10,99 €/l
- Boso 15,99 €15,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08007153005434. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
7,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Jadranka
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
9,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Konzum
-
10,99 € (-8%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
10,99 € (-33%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
10,99 € (-21%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
10,99 € (-8%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Boso
-
15,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Druge veličine
- FARCHIONI ULJE MASL EX DJEV IT 0.5 l FARCHIONInajniže u Konzumu 7,49 €14,98 €/l
- FARCHIONI ULJE MASL EX DJ UNORO 0.75 L FARCHnajniže u Konzumu 7,49 €9,99 €/l
- FARCHIONI ULJE MASLINOVO EX DJEV 0.75L FARCHIONInajniže u Plodinama 7,99 €10,65 €/l
- FARCHIONI OLII S.P.A. ULJE MASL.EX.DJEV.0,5 L CASOLnajniže u Studencu 8,39 €16,78 €/l