ULJE EDM 0,75 l FARCHIONI
7,99 €
10,65 €/l · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
9,37 € 4 lanca
Najviša
11,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 7,99 €10,65 €/l
- Konzum 8,49 €11,32 €/l
- Ribola 8,99 €11,99 €/l
- Gavranović 11,99 €15,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08007153078049. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
7,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Konzum
-
8,49 € (-11%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
8,99 € (-28%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Gavranović
-
11,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FARCHIONI ULJE MASL EX DJEV IT 0.5 l FARCHIONInajniže u Konzumu 7,49 €14,98 €/l
- FARCHIONI ULJE MASLINOVO EX DJEV 1L FARCHIONInajniže u Studencu akcija 7,99 €7,99 €/l
- FARCHIONI ULJE MASL EX DJ UNORO 0.75 L FARCHnajniže u Konzumu 7,49 €9,99 €/l
- FARCHIONI OLII S.P.A. ULJE MASL.EX.DJEV.0,5 L CASOLnajniže u Studencu 8,39 €16,78 €/l