MR.NUT KIKIRIKI 250g
Najniža danas
2,29 €
9,16 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,45 € 2 lanca
Najviša
2,60 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribolaakcija 2,29 €9,16 €/kg
- Djelo Vodice 2,60 €10,40 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 2,29 € (3.10.)
2,29 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08001645002178. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,29 €; akcija je počela prije naših zapisa (-14%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 044, 3.10.2026. (Bana Jelačića 35 Okrug Gornji)
- Djelo Vodice
-
2,60 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- MR.NUT KIKIRIKI 100gnajniže u Plodinama 1,19 €11,90 €/kg
- MR NUTZ STAPICI KIKIRIKI MASLAC 120 G MR NUTZnajniže u Plodinama 1,19 €9,92 €/kg
- MR.NUT KIKIRIKI 500g VAKUMnajniže u Ribolu akcija 4,49 €8,98 €/kg
- MR NUTZ STAPICI SLANA KARAMELA S KIKIRIKI MASLACEM 120 G MR NUTZnajniže u Plodinama 1,19 €9,92 €/kg