MR.NUT KIKIRIKI 100g
1,19 €
11,90 €/kg · u 3 lanca
u Plodinama
Prosječna
1,25 € 3 lanca
Najviša
1,37 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,19 €11,90 €/kg
- Ribola 1,19 €11,90 €/kg
- Djelo Vodice 1,37 €13,70 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08001645007074. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 091, 3.10.2026. (STOJA 14A, PULA)
- Ribola
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Djelo Vodice
-
1,37 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MR.NUT KIKIRIKI 250gnajniže u Ribolu akcija 2,29 €9,16 €/kg
- MR NUTZ STAPICI KIKIRIKI MASLAC 120 G MR NUTZnajniže u Plodinama 1,19 €9,92 €/kg
- MR.NUT KIKIRIKI 500g VAKUMnajniže u Ribolu akcija 4,49 €8,98 €/kg
- MR NUTZ STAPICI SLANA KARAMELA S KIKIRIKI MASLACEM 120 G MR NUTZnajniže u Plodinama 1,19 €9,92 €/kg