MR.NUT KIKIRIKI 100g
€1.19
€11.90/kg · in 3 chains
at Plodine
Average
€1.25 3 chains
Highest
€1.37 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €1.19€11.90/kg
- Ribola €1.19€11.90/kg
- Djelo Vodice €1.37€13.70/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08001645007074. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€1.19
Source: Plodine price list, store 091, 3 Oct 2026 (STOJA 14A, PULA)
- Ribola
-
€1.19 (+0%)
Source: Ribola price list, store 005, 3 Oct 2026 (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Djelo Vodice
-
€1.37 (+3%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MR.NUT KIKIRIKI 250glowest at Ribola promotion €2.29€9.16/kg
- MR NUTZ STAPICI KIKIRIKI MASLAC 120 G MR NUTZlowest at Plodine €1.19€9.92/kg
- MR.NUT KIKIRIKI 500g VAKUMlowest at Ribola promotion €4.49€8.98/kg
- MR NUTZ STAPICI SLANA KARAMELA S KIKIRIKI MASLACEM 120 G MR NUTZlowest at Plodine €1.19€9.92/kg