Milka čokolada s keksom 300 g
2,85 €
9,50 €/kg · u 18 lanaca
u Stridonu
Prosječna
4,77 € 18 lanaca
Najviša
7,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,85 €9,50 €/kg
- Djelo Vodice 2,99 €9,97 €/kg
- Spar 2,99 €9,97 €/kg
- Studenacakcija 2,99 €9,97 €/kg
- Tommy 2,99 €9,97 €/kg
- Stanic 3,19 €10,63 €/kg
- Metro 3,99 €13,30 €/kg
- Kaufland 4,49 €14,97 €/kg
- Konzum 4,99 €16,63 €/kg
- Plodine 4,99 €16,63 €/kg
- Vrutak 4,99 €16,63 €/kg
- Jadranka 5,89 €19,63 €/kg
- KTC 5,99 €19,97 €/kg
- NTL 5,99 €19,97 €/kg
- Ribola 5,99 €19,97 €/kg
- Trgocentar 5,99 €19,97 €/kg
- Trgovina Krk 6,49 €21,63 €/kg
- Gavranović 7,99 €26,63 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07622210275516. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,85 € (-5%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Djelo Vodice
-
2,99 € (-25%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
2,99 € (-50%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T840, 3.10.2026. (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- Tommy
-
2,99 € (-50%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Stanic
-
3,19 € (-36%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Metro
-
3,99 € (-19%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
4,49 € (-25%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
4,99 € (-17%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
4,99 € (+25%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
5,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
5,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
5,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Ribola
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
5,99 € (-10%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
6,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
7,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MILKA ČOKOL MILKA CREAM&BISCUI 100gnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €14,90 €/kg
- MILKA KEKS S KOM.ČOK. MAXI 312 g MILnajniže u Tommyju 5,59 €17,92 €/kg
- Milka Čokolada sort.najniže u Stridonu 2,92 €9,73 €/kg
- MILKA ČOKOL MILKA CHOCO&COOKIE 300gnajniže u Stridonu 2,14 €7,13 €/kg
- MILKA ČOK MILKA OREO SANDWICH 92gnajniže u Metrou 1,48 €16,09 €/kg
- MONDELEZ BISKVITI KEKS CHOCO BISCUITS 150 G MILKAnajniže u Plodinama akcija 2,49 €16,60 €/kg
Jeftinije po kg
Zadnje poznate cijene
Za Žabac i Roto danas nemamo cjenike.
- Žabac3,99 € · 30.9.2026.
- Roto5,73 € · 2.10.2026.