Milka Čokolada mliječ.Choco cookie300g
2,14 €
7,13 €/kg · u 5 lanaca
u Stridonu
Prosječna
4,71 € 5 lanaca
Najviša
5,99 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,14 €7,13 €/kg
- Kaufland 4,49 €14,97 €/kg
- Metro 4,94 €16,47 €/kg
- Konzum 5,99 €19,97 €/kg
- Plodine 5,99 €19,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07622201787790. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,14 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.37, 3.10.2026. (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
- Kaufland
-
4,49 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Metro
-
4,94 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
5,99 € (-12%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
5,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MILKA ČOK MILKA BUBBLY MILK 90Gnajniže u Stridonu 1,39 €15,44 €/kg
- Milka Čokolada sort.najniže u lancu Stanic 1,70 €6,30 €/kg
- FILIR D.O.O. ČOKO.MLIJ. ŠTAP.87,5 g MILKAnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €17,03 €/kg
- FILIR D.O.O. ČOKOLADA ALPINE MILK 250 g MILKAnajniže u Stridonu 2,76 €11,04 €/kg
- TONYS ČOKOLADA MLIJEČNA 180 g TONYSnajniže u Konzumu 3,00 €16,67 €/kg
- ČOK.MLIJ.100 g JIMMYnajniže u Stridonu 1,14 €11,40 €/kg