MAJONEZA THOMY 20 g
0,29 €
14,50 €/kg · u 8 lanaca
u Tommyju
Prosječna
0,35 € 8 lanaca
Najviša
0,40 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 0,29 €14,50 €/kg
- Ribola 0,30 €15,00 €/kg
- Studenac 0,33 €16,50 €/kg
- Vrutak 0,33 €16,50 €/kg
- KTC 0,37 €18,50 €/kg
- Djelo Vodice 0,39 €19,50 €/kg
- Trgocentar 0,39 €19,50 €/kg
- NTL 0,40 €20,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07613287464675. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
0,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
0,30 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
0,33 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Vrutak
-
0,33 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
0,37 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Djelo Vodice
-
0,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
0,39 € (-3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
0,40 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Thomy MAJ./KETCHUP THOMY TUBA 190 gnajniže u Plodinama 2,49 €13,11 €/kg
- THOMY MAJONEZA STAKLO 611 g+150gGRATnajniže u Kauflandu 2,49 €4,08 €/kg
- HL. DODACI JELIMA THOMY MAJONEZA VREĆICA 80 g THOMYnajniže u lancu Stanic akcija 0,71 €8,88 €/kg
- NESTLE MAJON THOMY 190 g S KEČAPOMnajniže u Stridonu 2,49 €13,11 €/kg
- ALCA - Nestle Adriatic MAJONEZA THOMY VREĆICA 20 g ALCAnajniže u Stridonu 0,30 €15,00 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O MAJONEZA VREĆICA 80 g THOMYnajniže u Metrou 0,70 €8,75 €/kg