MAJONEZA THOMY 20 g
€0.29
€14.50/kg · in 8 chains
at Tommy
Average
€0.35 8 chains
Highest
€0.40 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €0.29€14.50/kg
- Ribola €0.30€15.00/kg
- Studenac €0.33€16.50/kg
- Vrutak €0.33€16.50/kg
- KTC €0.37€18.50/kg
- Djelo Vodice €0.39€19.50/kg
- Trgocentar €0.39€19.50/kg
- NTL €0.40€20.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 07613287464675. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€0.29 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
€0.30 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
€0.33
Source: Studenac price list, store T100, 3 Oct 2026 (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Vrutak
-
€0.33 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- KTC
-
€0.37
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Djelo Vodice
-
€0.39 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
€0.39 (-3%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
€0.40
Source: NTL price list, store 10102, 3 Oct 2026 (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Thomy MAJ./KETCHUP THOMY TUBA 190 glowest at Plodine €2.49€13.11/kg
- THOMY MAJONEZA STAKLO 611 g+150gGRATlowest at Kaufland €2.49€4.08/kg
- HL. DODACI JELIMA THOMY MAJONEZA VREĆICA 80 g THOMYlowest at Stanic promotion €0.71€8.88/kg
- NESTLE MAJON THOMY 190 g S KEČAPOMlowest at Stridon €2.49€13.11/kg
- ALCA - Nestle Adriatic MAJONEZA THOMY VREĆICA 20 g ALCAlowest at Stridon €0.30€15.00/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O MAJONEZA VREĆICA 80 g THOMYlowest at Metro €0.70€8.75/kg