FRISKIES SP BALANCE 15 kg
Najniža danas
41,99 €
2,80 €/kg · u 1 lancu
u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 41,99 €2,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 41,99 € (2.10.)
41,99 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 07613031394869. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
41,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10128, 3.10.2026. (DUBROVAČKA 1, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Friskies Friskies sp balance 10 kgnajniže u Kauflandu 23,99 €2,40 €/kg
- PURINA HRANA FRISK 2,4 kg SP BALANCEnajniže u KTC-u 8,39 €3,50 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA PSE SP BALANCE 2,4 kg FRISKIESnajniže u Kauflandu akcija 5,99 €2,50 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O FRISKIES SP BALANCE PILETINA&POVRĆE 500 gnajniže u Plodinama akcija 1,59 €3,18 €/kg
- FRISKIES FRISKIES BALANCE PAS PIL.POV.500g**najniže u KTC-u 2,29 €4,58 €/kg
- PURINA HRANA FRISK 2,4 kg SP BALANCEnajniže u Bosi 9,59 €4,00 €/kg