HRANA FRISK 2,4 kg SP BALANCE
Najniža danas
9,59 €
4,00 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 9,59 €4,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 9,59 € (3.10.)
9,59 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 07613034232175. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
9,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA PSE SP BALANCE 2,4 kg FRISKIESnajniže u Kauflandu akcija 5,99 €2,50 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O FRISKIES SP BALANCE PILETINA&POVRĆE 500 gnajniže u Plodinama akcija 1,59 €3,18 €/kg
- Friskies Friskies sp balance 10 kgnajniže u Kauflandu 23,99 €2,40 €/kg
- PURINA HRANA FRISK 2,4 kg SP BALANCEnajniže u KTC-u 8,39 €3,50 €/kg
- FRISKIES FRISKIES BALANCE PAS PIL.POV.500g**najniže u KTC-u 2,29 €4,58 €/kg