PRAL.COR.MILK 200 g LINDT LINDOR
8,99 €
44,95 €/kg · u 3 lanca
u KTC-u
Prosječna
9,08 € 3 lanca
Najviša
9,26 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 8,99 €44,95 €/kg
- Ribola 8,99 €44,95 €/kg
- Djelo Vodice 9,26 €46,30 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07610400082549. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
8,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Ribola
-
8,99 € (+48%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
9,26 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINDT PRALINE LINDT LINDOR MILK 137Gnajniže u Kauflandu 5,49 €40,07 €/kg
- LINDT BOMBONIJERA LINDOR CORNET MILK 200 Gnajniže u Plodinama akcija 6,74 €33,70 €/kg
- LINDT PRALINE CORNET MILK 75 g LINDTnajniže u Plodinama 4,99 €66,53 €/kg
- LINDT BOMBONJERA LINDOR CORNET MILK 337 Gnajniže u Konzumu 6,00 €17,65 €/kg
- ORBICO N-PRALINE LINDT 200G LINDOR CORNET MILKnajniže u lancu Vrutak 6,99 €34,95 €/kg