MOGY KIKIRIKI SLANI PRŽENI 320 g (20)
Najniža danas
2,25 €
7,03 €/kg · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,25 €7,03 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,25 € (3.10.)
2,25 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05997347541950. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MOGYI KIKIRIKI PRŽENI SLANI 85 g MOGnajniže u lancu Stanic 0,50 €5,88 €/kg
- MOGYI KIKIRIKI SLA.SUH.PRŽ.SLA.KAR. 130 g Mnajniže u Tommyju 1,39 €10,69 €/kg
- FILIR D.O.O. KIKIRIKI SLANI SUHO PRŽENI 150g MOGYInajniže u Kauflandu 1,39 €9,27 €/kg
- FILIR D.O.O. KIKIRIKI SLANI SUHO PRŽENI DIMLJENA PAPRIKA 130 g MOGYInajniže u Konzumu 1,39 €10,69 €/kg
- MOGYI KIKIRIKI SLA.SUH.PRŽ.VRH.LUK 130 g Mnajniže u Tommyju 1,39 €10,69 €/kg
- FILIR D.O.O. KIKIRIKI PRŽENI SLANI S MORSKOM SOLI 130 g MOGYInajniže u Studencu akcija 0,90 €6,92 €/kg