MOGY KIKIRIKI SLANI PRŽENI 320 g (20)
Lowest today
€2.25
€7.03/kg · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €2.25€7.03/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.25 (3 Oct)
€2.25
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05997347541950. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€2.25 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.05, 3 Oct 2026 (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MOGYI KIKIRIKI PRŽENI SLANI 85 g MOGlowest at Stanic €0.50€5.88/kg
- MOGYI KIKIRIKI SLA.SUH.PRŽ.SLA.KAR. 130 g Mlowest at Tommy €1.39€10.69/kg
- FILIR D.O.O. KIKIRIKI SLANI SUHO PRŽENI 150g MOGYIlowest at Kaufland €1.39€9.27/kg
- FILIR D.O.O. KIKIRIKI SLANI SUHO PRŽENI DIMLJENA PAPRIKA 130 g MOGYIlowest at Konzum €1.39€10.69/kg
- MOGYI KIKIRIKI SLA.SUH.PRŽ.VRH.LUK 130 g Mlowest at Tommy €1.39€10.69/kg
- FILIR D.O.O. KIKIRIKI PRŽENI SLANI S MORSKOM SOLI 130 g MOGYIlowest at Studenac promotion €0.90€6.92/kg