Mogyi kikiriki slani prženi 85 g
0,59 €
6,94 €/kg · u 9 lanaca
u NTL-u
Prosječna
0,89 € 9 lanaca
Najviša
1,05 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 0,59 €6,94 €/kg
- Kaufland 0,89 €10,47 €/kg
- Ribola 0,89 €10,47 €/kg
- Studenac 0,89 €10,47 €/kg
- Tommy 0,89 €10,47 €/kg
- Konzum 0,90 €10,00 €/kg
- Boso 0,95 €11,18 €/kg
- Djelo Vodice 0,99 €11,65 €/kg
- Gavranović 1,05 €12,35 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05997347541974. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
0,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20205, 3.10.2026. (V.I.MESTROVICA 14, OSIJEK)
- Kaufland
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
0,89 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1351, 3.10.2026. (Obrtnička ulica 2, PREGRADA)
- Tommy
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
0,90 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Boso
-
0,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
1,05 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MOGYI KIKIRIKI SLA.SUH.PRŽ.SLA.KAR. 130 g Mnajniže u Tommyju 1,39 €10,69 €/kg
- FILIR D.O.O. KIKIRIKI SLANI SUHO PRŽENI 150g MOGYInajniže u Kauflandu 1,39 €9,27 €/kg
- FILIR D.O.O. KIKIRIKI SLANI SUHO PRŽENI DIMLJENA PAPRIKA 130 g MOGYInajniže u Konzumu 1,39 €10,69 €/kg
- MOGYI KIKIRIKI SLA.SUH.PRŽ.VRH.LUK 130 g Mnajniže u Tommyju 1,39 €10,69 €/kg
- MOGYI MOGY KIKIRIKI SLANI PRŽENI 320 g (20)najniže u Stridonu 2,25 €7,03 €/kg
- FILIR D.O.O. KIKIRIKI PRŽENI SLANI S MORSKOM SOLI 130 g MOGYInajniže u Studencu akcija 0,90 €6,92 €/kg