VANISH LIQ 2L PINK OXI*
Najniža danas
14,29 €
7,14 €/l · u 1 lancu
u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 14,29 €7,14 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 14,29 € (3.10.)
14,29 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05997321747828
- KTC
-
14,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ43, 3.10.2026. (INDUSTRIJSKA 7 SLATINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VANISH VANISH OXI 500 ml PI NKnajniže u Stridonu 2,45 €4,90 €/l
- VANISH VANISH OXI 1 l PINK LIQnajniže u lancu Vrutak 6,99 €6,99 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O ODSTRANJIVAČ MRLJA VANISH LIQUID PINK 500 mlnajniže u lancu Jadranka akcija 3,49 €6,98 €/l
- VANISH VANISH LIQUID 1,5 L PINKnajniže u Kauflandu akcija 5,29 €3,53 €/l
- VANISH VANISH LIQ PINK 1Lnajniže u Studencu akcija 3,00 €3,00 €/l