VANISH OXI 1 l PINK LIQ
6,99 €
6,99 €/l · u 4 lanca
u lancu Vrutak
Prosječna
7,85 € 4 lanca
Najviša
8,69 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 6,99 €6,99 €/l
- Ribola 7,13 €7,13 €/l
- Trgocentar 8,59 €8,59 €/l
- Gavranović 8,69 €8,69 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05997321747743. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
6,99 € (-7%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Ribola
-
7,13 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
8,59 € (+1%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
8,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VANISH VANISH LIQ 2L PINK OXI*najniže u KTC-u 14,29 €7,14 €/l
- VANISH VANISH OXI 500 ml PI NKnajniže u Stridonu 2,45 €4,90 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O ODSTRANJIVAČ MRLJA VANISH LIQUID PINK 500 mlnajniže u lancu Jadranka akcija 3,49 €6,98 €/l
- VANISH VANISH LIQUID 1,5 L PINKnajniže u Kauflandu akcija 5,29 €3,53 €/l
- VANISH VANISH LIQ PINK 1Lnajniže u Studencu akcija 3,00 €3,00 €/l