2,5KG POVRĆE ZA FRANC. SALATU
Najniža danas
5,74 €
2,30 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 5,74 €2,30 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 5,74 € (2.10.)
5,74 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05412532104050. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
5,74 € (+15%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA SMRZNUTO POVRCE ZA FRANCUSKU 450 G PODRAVKAnajniže u Trgocentru 1,40 €3,11 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. POVRĆE MIJEŠANO ZA FRANCUSKU SALATU 400 g LEDOnajniže u Kauflandu akcija 1,39 €3,47 €/kg
- PODRAVKA SMRZNUTO POVRCE ZA FRANCUSKU SALATU 400 G O'PLANTnajniže u Trgocentru 1,79 €4,47 €/kg
- FROZY POVRĆE ZA FRANCUSKU SALATU 1000g HORVATnajniže u Trgocentru 2,20 €2,20 €/kg
- FROZY POVRĆE ZA FRANC.SALATU 400g HORVATnajniže u KTC-u 1,19 €2,97 €/kg
- DUKAT POVRĆE ZA FRANCUSKU 450g DUKATnajniže u Studencu akcija 1,33 €2,96 €/kg