CARSKO POVRĆE 2,5kg LEDO
5,29 €
2,12 €/kg · u 6 lanaca
u Plodinama
Prosječna
7,62 € 6 lanaca
Najviša
9,29 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 5,29 €2,12 €/kg
- Studenac 7,00 €2,80 €/kg
- KTC 7,29 €2,92 €/kg
- Djelo Vodice 7,79 €3,12 €/kg
- Trgocentar 9,06 €3,62 €/kg
- Gavranović 9,29 €3,72 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850116064567. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
5,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 043, 3.10.2026. (ULICA KRALJA ZVONIMIRA 4, CEPIN)
- Studenac
-
7,00 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1078, 3.10.2026. (Ulica Marijana Cvetkovića 12, SISAK)
- KTC
-
7,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ42, 3.10.2026. (PETRA PRERADOVIcA 2 PITOMACA)
- Djelo Vodice
-
7,79 € (+7%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
9,06 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Gavranović
-
9,29 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 480, 3.10.2026. (Petra Preradovica 8, OGULIN)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO CARSKO POVRĆE 2,5 kg LEDOnajniže u Tommyju 7,15 €2,86 €/kg
- LEDO CARSKO POVRĆE 2.5G LEDOnajniže u Stridonu 8,40 €3,36 €/kg
- LEDO FRESCO CARSKO POVRĆE 2.5KG LEDOnajniže u Stridonu 4,51 €1,80 €/kg
- CARSKO POVRĆE 2,5kg LEDOnajniže u Ribolu 4,27 €1,71 €/kg
- LEDO CARSKA MJEŠAVINA 450 g LEDOnajniže u Ribolu 1,86 €4,13 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. CARSKA MJEŠAVINA 400 g LEDOnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €4,97 €/kg