CARSKO POVRĆE 450g LEDO
Najniža danas
1,86 €
4,13 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,03 € 2 lanca
Najviša
2,19 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,86 €4,13 €/kg
- Stridon 2,19 €4,87 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,86 € (3.10.)
1,86 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850116755953. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,86 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 047, 3.10.2026. (Jeretova 12 Split)
- Stridon
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO CARSKO POVRĆE 2,5 kg LEDOnajniže u Tommyju 7,15 €2,86 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. CARSKO POVRĆE 2,5kg LEDO NOVOnajniže u Plodinama 5,29 €2,12 €/kg
- LEDO CARSKO POVRĆE 2.5G LEDOnajniže u Stridonu 8,40 €3,36 €/kg
- LEDO FRESCO CARSKO POVRĆE 2.5KG LEDOnajniže u Stridonu 4,51 €1,80 €/kg
- CARSKO POVRĆE 2,5kg LEDOnajniže u Ribolu 4,27 €1,71 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. CARSKA MJEŠAVINA 400 g LEDOnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €4,97 €/kg