Ledo Povrće miješano za salatu 400 g
1,39 €
3,47 €/kg · u 17 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
2,02 € 17 lanaca
Najviša
2,59 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 1,39 €3,47 €/kg
- Stridon 1,69 €4,22 €/kg
- Jadranka 1,89 €4,72 €/kg
- NTL 1,90 €4,75 €/kg
- KTC 1,99 €4,97 €/kg
- Konzum 1,99 €4,97 €/kg
- Plodine 1,99 €4,97 €/kg
- Ribola 1,99 €4,97 €/kg
- Spar 1,99 €4,97 €/kg
- Tommy 1,99 €4,97 €/kg
- Trgocentar 1,99 €4,97 €/kg
- Vrutak 1,99 €4,97 €/kg
- Djelo Vodice 2,09 €5,22 €/kg
- Studenac 2,23 €5,57 €/kg
- Boso 2,29 €5,72 €/kg
- Gavranović 2,35 €5,88 €/kg
- Trgovina Krk 2,59 €6,47 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850116053493. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,39 €; akcija je počela prije naših zapisa (-30%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Stridon
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Jadranka
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- NTL
-
1,90 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- KTC
-
1,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
1,99 € (-10%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
2,09 € (-5%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
2,23 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Boso
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
2,35 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
2,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Druge veličine
- LEDO MIJ.POVRĆE ZA FRANC.SALATU 450 g LEDOnajniže u Stridonu 1,52 €3,38 €/kg
- LEDO POVRĆE MIJEŠANO ZA SALATU 2,5 kg LEDOnajniže u KTC-u 6,79 €2,72 €/kg
- MIJEŠANO POVRĆE ZA SALATU 2,5KG LEDOnajniže u Stridonu 7,55 €3,02 €/kg
- LEDO POVRĆE MIJEŠANO ZA FRANCUSKU SALATU 700 g LEDOnajniže u Kauflandu 0,85 €1,21 €/kg