MIJEŠANO POVRĆE ZA SALATU 2.5 KG LEDO
Najniža danas
7,55 €
3,02 €/kg · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
7,77 € 2 lanca
Najviša
7,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 7,55 €3,02 €/kg
- Djelo Vodice 7,99 €3,20 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 7,55 € (3.10.)
7,55 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850116063928. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
7,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Djelo Vodice
-
7,99 € (+16%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO PLUS D.O.O. POVRĆE MIJEŠANO ZA FRANCUSKU SALATU 400 g LEDOnajniže u Kauflandu akcija 1,39 €3,47 €/kg
- LEDO MIJ.POVRĆE ZA FRANC.SALATU 450 g LEDOnajniže u Stridonu 1,52 €3,38 €/kg
- LEDO POVRĆE MIJEŠANO ZA SALATU 2,5 kg LEDOnajniže u KTC-u 6,79 €2,72 €/kg
- LEDO POVRĆE MIJEŠANO ZA FRANCUSKU SALATU 700 g LEDOnajniže u Kauflandu 0,85 €1,21 €/kg