BELINO KAKAO KREMA 105g
Najniža danas
1,23 €
11,71 €/kg · u 2 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,24 € 2 lanca
Najviša
1,25 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,23 €11,71 €/kg
- Ribola 1,25 €11,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,23 € (3.10.)
1,23 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05301000234637. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,23 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
1,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 054, 3.10.2026. (Dinka Simunovica 14B Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. CROISSANT BELINO MIDI KAKAO 60gnajniže u lancu Djelo Vodice 0,49 €8,17 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O KROASAN MIDI DOUBLE KAKAO I VANILIJA KREMA 60 G BELINOnajniže u lancu Djelo Vodice 0,49 €8,17 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. CROISSANT BELINO MINI KAKAO 72gnajniže u Konzumu 0,70 €9,72 €/kg
- BELINO KROASAN BELINO KAKAO KREMA 5/1 225 gnajniže u Kauflandu 0,70 €3,11 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. CROISSANT BELINO MINI KAKAO 185gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €8,05 €/kg