Belino Kroasan kakao krema 5x45 g
0,70 €
3,11 €/kg · u 4 lanca
u Kauflandu
Prosječna
1,78 € 4 lanca
Najviša
2,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 0,70 €3,11 €/kg
- KTC 1,49 €6,48 €/kg
- Konzum 1,95 €8,48 €/kg
- Spar 2,99 €13,29 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05301000235412. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
0,70 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 3530, 3.10.2026. (Ulica grada Wirgesa 2 G Samobor)
- KTC
-
1,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
1,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Spar
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. CROISSANT BELINO MIDI KAKAO 60gnajniže u lancu Djelo Vodice 0,49 €8,17 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O KROASAN MIDI DOUBLE KAKAO I VANILIJA KREMA 60 G BELINOnajniže u lancu Djelo Vodice 0,49 €8,17 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. CROISSANT BELINO MINI KAKAO 72gnajniže u Konzumu 0,70 €10,00 €/kg
- BELINO KAKAO KREMA 105gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,23 €11,71 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. CROISSANT BELINO MINI KAKAO 185gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €8,05 €/kg