Belino Kroasan kakao krema 5x45 g
€0.70
€3.11/kg · in 4 chains
at Kaufland
Average
€1.78 4 chains
Highest
€2.99 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €0.70€3.11/kg
- KTC €1.49€6.48/kg
- Konzum €1.95€8.48/kg
- Spar €2.99€13.29/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05301000235412. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€0.70
Source: Kaufland price list, store 3530, 3 Oct 2026 (Ulica grada Wirgesa 2 G Samobor)
- KTC
-
€1.49
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€1.95 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Spar
-
€2.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. CROISSANT BELINO MIDI KAKAO 60glowest at Djelo Vodice €0.49€8.17/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O KROASAN MIDI DOUBLE KAKAO I VANILIJA KREMA 60 G BELINOlowest at Djelo Vodice €0.49€8.17/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. CROISSANT BELINO MINI KAKAO 72glowest at Konzum €0.70€10.00/kg
- BELINO KAKAO KREMA 105glowest at Djelo Vodice €1.23€11.71/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. CROISSANT BELINO MINI KAKAO 185glowest at Djelo Vodice €1.49€8.05/kg